Kurallarımız

Çevre Duyarlılığı


Kimteks 30 yılı aşkın süredir çevre duyarlılığı ve etik anlayışla hareket etmektedir. Kimteks’in yapıtaşlarından biri olan çevre duyarlılığı üst düzeydedir. Kullanılan ürünler ve araçlar gerekli testlerden geçirilerek müşterilerimize sunulmaktadır. Yapılan testlerde çevre riskleri en aza indirilerek çevre duyarlılığın artırılması sağlanmıştır.

Etik Davranış


Kimteks, dürüstlüğü, çevre duyarlılığı ve etik anlayışıyla pazarda kendine sağlam bir yer edinmiştir. Dürüst ve açık iletişim odaklı bir hizmet anlayışı benimseyen Kimteks, işinin olmazsa olmaz kurallarına dikkat ederek iş ortaklarıyla ilişkisini üst düzeyde sürdürmektedir. Yapılan bütün organizasyonlarda yurtdışı ve yurtiçi olmak üzere yasalara, kurallara ve poliçelere sadık bir biçimde hedefleri doğrultusunda ilerlemektedir.

Kalitemiz


Şirketimizin görevi, sistematik bir şekilde süreç ilerlemesi kaydederek ürün çeşitliliğini artırmaktır. Şirketimiz müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir. Müşterilerinin istek ve önerilerini dinleyerek ve gelişen pazar ekonomisini inceleyerek hareket etmekteyiz. Ürünlerimizin kullanım kalitesini ve kullanım alanlarını geliştirerek kaliteli hizmeti müşterilerimizle buluşturuyoruz. Müşteri memnuniyetinin kalite, fiyat, performans, servis ve lojistik gibi parametrelerle doğru orantılı olduğunu biliyoruz. Yaptığımız operasyonlarda en iyi ürün kalitesi ve fiyatları müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Menü