Hakkımızda

35 yılı aşkın bir süredir sektörün önde gelen firmalarından bir olmayı başaran Kimteks, dürüstlüğü, çevre duyarlılığı, etik prensipleri, müşteri memnuniyetini önceleyen yapısıyla sektörde adından sıklıkla söz ettiren bir firma özelliği taşımaktadır.

35 yıllık tecrübesi sayesinde paydaşları ve müşterileri ile sıkı bir bağ geliştiren Kimteks, boya hammaddeleri ithalatında ve ihracatında uluslararası bir konuma taşınmış ve distribütörlükleri sayesinde Türkiye’nin önde gelen hammadde firmalarından biri haline gelmiştir.

Küresel pazarlarda her zaman liderliğe oynayan Kimteks, ürün çeşitliliği ve kalitesi ile her zaman rakiplerinin önünde yer almıştır.

Kimteks, prensiplerini bağlılığı ve müşteri memnuniyetini öncelemesi sebebiyle her zaman güçlü iş birliklerine imza atmakta, aynı zamanda da güçlü stoğu, iddialı yapısıyla marketteki payını her geçen gün arttırmaktadır.

Özellikle dürüstlük, çevre duyarlılığı, etik prensipleri ile kendini diğer birçok firmadan ayrı bir noktada konumlandıran Kimteks, sadece çevreye zararlı olmadığı çeşitli testlerle kanıtlanmış materyaller kullanması, çevre duyarlılığı konusunda üst düzey bir tutum sergilemesiyle oldukça dikkat çekici bir firmadır.

Dürüst ve açık iletişim odaklı hizmet anlayışıyla dikkat çeken Kimteks, yapmayı planladığı bütün organizasyonlarda yurtdışı ve yurtiçi olmak üzere yasalara, kurallara ve poliçelere sadık bir biçimde hedefleri doğrultusunda ilerlemeyi benimsemiştir. Kimteks, yaptığı operasyonlarda en iyi ürün kalitesi ve fiyatları müşterileriyle buluşturmaktadır.

Menü